,

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

středa 10. 5. 2017 17:00
FNL, 27. kolo
vs.
SK Sigma Olomouc   MFK Frýdek-Místek

FNL 2016/17

  1. SK Sigma Olomouc 2664
  2. FC Baník Ostrava 2656
  3. SFC Opava 2651
  4. FC S & B Vlašim 2542
  5. SK České Budějovice2541
  6. 1. SC Znojmo FK 2637
  7. FK Viktoria Žižkov 2632
  8. FK Pardubice 2632
  9. FK Ústí nad Labem 2632
10. FK Fotbal Třinec 2631
11. FC MAS Táborsko 2631
12. FK Varnsdorf 2629
13. MFK Frýdek-Místek2629
14. FK Baník Sokolov 2626
15. MFK Vítkovice 2624
16. 1. SK Prostějov 269

Střelci FM

  •   8 - Šumský Nicolas
  •   5 - Literák Petr
  •         Vyskočil Martin
  •   4 - Byrtus Oldřich
  •   3 - Hykel Tomáš
  •         Slaninka Martin
  •         Ševčík Adam
  •   2 - Berežný Dávid
  •         Stratil Lukáš
  •         Willwéber Ľubomír
  •   1 - Ilko Pavol
  •         Nworah Peter
  •         Šichor Marek

Kompletní tabulka střelců z webu fnliga.cz

Mistři sázek

  • po 26. kole
  •   175 - Chlopaki
  •   157 - Dědek
  •   151 - Adam
  •   150 - Pes
  •   149 - Tom
  •   146 - Rumič
  •   144 - Houba
  •   142 - Jaryn
  •   141 - Pepa
  •   130 - Lerkař
  •   122 - Atlas
  •   110 - Houmi
  •   106 - Maestro
  •   92 - Patrik

MSFL 2002/2003

Po dvou sezónách, kdy Frýdek-Místek bojoval do posledního kola o záchranu třetí ligy, přišel obrat. Mužstvo sice stále tvořili převážně odchovanci klubu, ale ti podávali pod vedením trenéra Jaroslava Netoličky výborné výkony a výsledkem bylo konečné čtvrté místo v tabulce! Nejvýraznějšími osobnostmi byli určitě Kamil Kořínek, který vstřelil celkem 14 gólu a také slovenský brankář Mário Mada, který u nás hostoval z druholigových Vítkovic. Jako na houpačce si mohli připadat fandové Drnovic. Loni první liga a předposlední místo, sestup až do MSFL, letos z MSFL postup do druhé ligy.

Přehled všech výsledků
č. mužstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1
Drnovice
P
3:2 3:1 2:1 1:2 1:1 1:0 2:0 0:1 2:0 3:0 2:1 3:1 2:1 2:2 0:0
2
Kroměříž 0:0
Ř
2:0 0:3 0:1 2:0 3:2 1:0 3:1 2:2 1:2 0:1 0:1 0:1 4:0 4:0
3
Bystřice p.H. 1:3 4:0
E
1:2 1:2 3:0 0:1 3:2 1:2 5:1 3:4 4:3 1:0 2:1 1:1 5:1
4
Ostrava B 3:0 0:0 2:1
H
1:1 5:0 0:0 5:1 2:0 4:4 3:1 0:1 2:0 0:1 4:1 5:0
5
Uničov 0:1 2:0 4:0 2:1
L
1:1 0:0 1:0 0:0 1:0 3:1 0:2 1:0 2:0 1:1 0:1
6
Poštorná 1:3 1:3 0:2 1:0 0:2
E
0:2 1:0 2:0 1:0 3:0 1:1 2:1 0:3 1:0 1:0
7
Brno B 1:2 2:0 4:1 1:1 3:0 5:0
D
2:1 2:0 0:0 2:1 1:2 1:0 0:0 3:0 1:0
8
Kyjov 1:3 0:1 3:1 0:2 2:1 1:1 2:2
 
0:3 1:2 0:3 0:1 0:2 2:1 4:1 3:1
9
S.Město B 0:2 2:2 2:1 2:3 3:0 5:0 2:1 0:0
V
0:0 3:2 1:0 1:2 1:0 2:0 1:3
10
Dolní Benešov 0:1 4:1 0:2 0:6 2:1 2:3 0:0 1:1 0:0
Ý
4:0 5:0 2:1 3:1 1:1 5:0
11
Třinec 2:3 0:1 4:3 0:4 0:0 3:2 1:2 2:1 3:3 1:0
S
1:1 4:3 0:1 0:1 2:1
12
Frýdek-Místek 3:3 0:1 1:0 1:4 1:0 1:1 1:1 1:0 1:0 0:0 0:0
L
2:0 1:0 1:0 4:0
13
Znojmo 0:1 1:0 2:0 2:0 3:1 2:2 0:0 2:1 2:0 1:2 3:2 2:4
E
3:1 1:0 1:0
14
SK Hranice 0:0 0:0 1:1 3:1 3:1 4:0 1:2 2:0 5:0 0:1 1:0 1:0 2:1
D
2:0 0:0
15
Zlín B 1:0 0:1 1:0 0:5 0:1 1:1 1:1 0:1 1:1 1:1 4:2 1:0 3:3 2:1
K
2:1
16
Dětmarovice 0:5 1:1 1:2 0:0 1:0 1:2 0:3 1:1 2:0 2:2 0:3 0:0 2:2 0:1 0:1
Ů
Celková tabulka
  PZ V R P Skóre Body
1. FK Drnovice 30 20 6 4 54:26 66
2. FC Baník Ostrava B 30 17 6 7 69:26 57
3. 1. FC Brno B 30 15 10 5 45:20 55
4. FK VP Frýdek-Místek 30 14 8 8 35:29 50
5. SK Hranice 30 14 5 11 38:25 47
6. SK UNEX Uničov 30 13 6 11 31:29 45
7. 1. SC Znojmo 30 13 4 13 42:40 43
8. SK HS Kroměříž 30 12 6 12 35:34 42
9. FC MSA Dolní Benešov 30 10 11 9 44:39 41
10. 1. FC Synot St. Město B 30 11 7 12 36:40 40
11. FK Bystřice p. H. 30 11 2 17 50:53 35
12. Fotbal Třinec 30 10 4 16 44:59 34
13. FC Tescoma Zlín B 30 8 9 13 27:46 33
14. SK Tatran Poštorná 30 10 7 13 29:54 31
15. FC VMG Kyjov 30 6 5 19 28:49 23
16. SK Dětmarovice 30 4 8 18 19:57 20
Poštorné bylo odečteno 6 bodů.
Tabulka domácích zápasů
  PZ V R P Skóre Body
1. 1. FC Brno B 15 10 3 2 28:8 33
2. FK Drnovice 15 10 3 2 27:13 33
3. 1. SC Znojmo 15 10 2 3 25:14 32
4. FC Baník Ostrava B 15 9 4 2 36:11 31
5. SK Hranice 15 9 4 2 25:7 31
6. FK VP Frýdek-Místek 15 8 5 2 18:10 29
7. SK UNEX Uničov 15 8 4 3 18:8 28
8. 1. FC Synot St. Město B 15 8 3 4 25:16 27
9. FK Bystřice p. H. 15 8 1 6 35:24 25
10. FC MSA Dolní Benešov 15 7 4 4 29:18 25
11. SK Tatran Poštorná 15 8 1 6 15:17 25
12. SK HS Kroměříž 15 7 2 6 22:14 23
13. FC Tescoma Zlín B 15 6 5 4 18:19 23
14. Fotbal Třinec 15 6 3 6 23:26 21
15. FC VMG Kyjov 15 5 2 8 19:25 17
16. SK Dětmarovice 15 2 6 7 11:23 12
Tabulka zápasů venku
  PZ V R P Skóre Body
1. FK Drnovice 15 10 3 2 27:13 33
2. FC Baník Ostrava B 15 8 2 5 33:15 26
3. 1. FC Brno B 15 5 7 3 17:12 22
4. FK VP Frýdek-Místek 15 6 3 6 17:19 21
5. SK HS Kroměříž 15 5 4 6 13:20 19
6. SK UNEX Uničov 15 5 2 8 13:21 17
7. SK Hranice 15 5 1 9 13:18 16
8. FC MSA Dolní Benešov 15 3 7 5 15:21 16
9. Fotbal Třinec 15 4 1 10 21:33 13
10. 1. FC Synot St. Město B 15 3 4 8 11:24 13
11. SK Tatran Poštorná 15 2 6 7 15:37 12
12. 1. SC Znojmo 15 3 2 10 17:26 11
13. FK Bystřice p. H. 15 3 1 11 15:30 10
14. FC Tescoma Zlín B 15 2 4 9 9:27 10
15. SK Dětmarovice 15 2 2 11 8:34 8
16. FC VMG Kyjov 15 1 3 11 9:24 6
Přehled zápasů Frýdku-Místku
11.8.2002 FM - Kyjov 1-0
18.8.2002 Baník Ostrava B - FM 0-1
25.8.2002 FM - Třinec 0-0
1.9.2002 Dětmarovice - FM 0-0
4.9.2002 Zlín B - FM 1-0
8.9.2002 FM - Synot B 1-0
15.9.2002 Drnovice - FM 2-1
22.9.2002 FM - SK Hranice 1-0
29.9.2002 FK Bystřice pod Hostýnem - FM 4-3
6.10.2002 FM - FC Dolní Benešov 0-0
13.10.2002 SK Uničov - FM 0-2
20.10.2002 FM - 1. SC Znojmo 2-0
27.10.2002 1. FC Brno B - FM 1-2
3.11.2002 FM - Poštorná 1-1
10.11.2002 FM - SK HS Kroměříž 1-1

15.3.2003 Kyjov - FM 0-1
22.3.2003 FM - Baník Ostrava B 1-4
29.3.2003 Třinec - FM 1-1
5.4.2003 FM - Dětmarovice 4-0
12.4.2003 Synot B - FM 1-0
19.4.2003 FM - Drnovice 3-3
26.4.2003 SK Hranice - FM 1-0
3.5.2003 FM - FK Bystřice pod Hostýnem 1-0
10.5.2003 FC Dolní Benešov - FM 5-0
17.5.2003 FM - SK Uničov 1-0
24.5.2003 1. SC Znojmo - FM 2-4
31.5.2003 FM - 1. FC Brno B 1-1
7.6.2003 Tatran Poštorná - FM 1-1
15.6.2003 SK HS Kroměříž - FM 0-1
17.6.2003 FM - Zlín B 1-0
Střelci Frýdku-Místku
K. Kořínek14
M. Šrámek6
R. Hodulík4
L. Myšinský4
V. Molnár2
R. Adam1
V. Macura1
I. Martinčík1
M. Prokop1
Kádr Frýdku-Místku
  • M. Mada, P. Krabec, Šajer - R. Adam, L. Čerňák, Durďák, J. Gottwald, R. Hodulík, R. Janiš, M. Jordán, K. Kořínek, P. Kořínek, Lys, V. Macura, Majer, I. Martinčík, K. Matysík, V. Molnár, J. Myšinský, L. Myšinský, P. Pěgřim, L. Polášek, M. Prokop, Z. Skotnica a M. Šrámek.
  • Trenér: Jaroslav Netolička
  • Last update: 9. 5. 2017 10:25
    Webdesign: kalamajka & tom 2008 - 2016. Kontakt: tomfil@centrum.cz